sobota 4. srpna 2018

Léto u hasičů

Ani v horkých letních dnech naši hasiči nezahálejí. V červenci byla na dětském hřišti u obecního úřadu odstraněna suchá bříza, která svojí výškou již zasahovala do drátů elektrického vedení. David Krám a Václav Kulhavý z JSDH strom pokáceli a odklidili. Řez byl proveden v nestandardní výšce z důvodu dalšího využití kmene.

Opět se také zvyšuje aktivita bodavého hmyzu, hasiči byly povoláni již ke dvěma hnízdům.
V prvním případě odstraňovali velké vosí hnízdo ze skleníku na zahradě RD a ve druhém sršní hnízdo z ptačí budky umístěné na ovocném stromě.
Za JSDH na bodavý hmyz vyjeli Lukáš Rudolf a Lukáš Motyčák.

V plném proudu jsou také přípravy letošního ročníku silového a zátěžového trojboje
VYSOCKÝ IRON MAN 2018.
Závodníci se stále ještě mohou hlásit u pana Davida Kráma na emailu dejviskram@seznam.cz.