ČLENSTVÍ

Rádi mezi námi přivítáme nové členy, nadšence a vůbec všechny milovníky hasičiny. Doufáme, že se nás sejde dobrá parta a že se nám společnými silami podaří navázat na tradici a vytvořit fungující sbor, kde bude pestrá nabídka sportovních, kulturních a naučných aktivit pro všechny. Na věku nezáleží! Budeme rádi, když se zapojíte :-)

Pokud máte zájem stát se členem SDH Vysoká nad Labem hlaste se u starosty sboru pana Radka Košťála.
Hlásit se můžete osobně nebo prostřednictvím emailu: sdhvysokanadlabem@seznam.cz

Členský příspěvěk pro rok 2018 je stanoven na 200,- Kč.

Touto cestou bychom chtěli oslovit všechny pamětníky, kteří byli přímo členy nebo se v minulosti podíleli na činnosti sboru, aby nás kontaktovali. Budeme vděční za jakékoliv informace, fotografie a dobové artefakty. Všem žijícím členům původního hasičského spolku nabízíme čestné členství v nově založeném SDH Vysoká nad Labem.

Výbor SDH Vysoká nad Labem