čtvrtek 14. prosince 2017

Finále ankety Dobrovolní hasiči roku 2017

V sobotu 25. listopadu se starosta sboru Radek Košťál účastnil slavnostního vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2017, které se konalo v Brně. Galavečer s předáváním cen probíhal na Rektorátu VUT a slavnostní večeře se uskutečnila v nedalekém hotelu Continental.
Večerem provázeli Marek Eben a Tereza Kostková, vystoupili patroni ankety Ilona Csáková a Ondřej Vetchý, dále Helena Vondráčková a Jožka Šmukař s cimbálovkou.
Náš sbor byl nominován v kategorii Sbor dobrovolných hasičů za oblast východ Čech - Pardubický, Královéhradecký a Liberecký kraj.
Nominaci provedla odborná porota, další pak bylo v rukou veřejnosti, která svými hlasy určila konečné pořadí.
Sbor dobrovolných hasičů Vysoká nad Labem se v letošním roce umístil na 5. místě.
Je to pro nás opět krásný úspěch a motivace do další práce.

brig. gen. Ing. František Mencl a Radek Košťál