čtvrtek 17. listopadu 2016

Na stupních vítězů aneb slavnostní vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2016

Ve středu 16. listopadu 2016 proběhlo v brněnském BOBY CENTRU v LASER SHOW HALL slavnostní vyhlášení vítězů ankety Dobrovolní hasiči roku 2016.
Patrony jsou Ilona Csáková a Ondřej Vetchý.
Dobrovolní hasiči soutěžili ve dvou soutěžních kategoriích - nejlepší jednotka sboru dobrovolných hasičů a nejlepší sbor dobrovolných hasičů.
Podařilo se nám propadnout úzkým hrdlem a odborná porota nám udělila nominaci v kategorii nejlepší sbor dobrovolných hasičů v oblasti východ Čech ( Liberecký, Královéhradecký, Pardubický kraj ). Stali jsme se tak jediným zástupcem sborů Královéhradeckého kraje v letošním ročníku ankety. Nominaci nám přineslo uspořádání silového a zátěžového trojboje VYSOCKÝ IRON MAN 2016!
Celý večer se nesl v opravdu slavnostním duchu - moderoval Petr Vondráček, zpívali Ilona Csáková a Daniel Hůlka. Vyhlášení vítězů se účastnili nejvyšší zástupci profesionálních i dobrovolných hasičů, sponzorů a partnerů.
Do poslední chvíle jsme netušili, zda a jak jsme se umístili a s velkým napětím očekávali oznámení pořadí.
Obrovským překvapením bylo, když z pódia zaznělo... 3. místo v kategorii sbor dobrovolných hasičů za oblast východ Čech získává....sbor dobrovolných hasičů VYSOKÁ NAD LABEM!!!
Jo!

3. místo v kategorii sbor dobrovolných hasičů východ Čech

brig. gen. Ing. František Mencl , Radek Košťál, Jiří Orsák

Cenu převzal starosta SDH Vysoká nad Labem pan Radek Košťál.

Děkujeme!
Děkujeme odborné porotě za nominaci.
Děkujeme všem za hlasy, které nám poslali.
Děkujeme sponzorům.
Děkujeme našim členům za vynaloženou práci, úsilí a nadšení.

Moc si toho vážíme a máme velkou radost!
Jsme nově založený sbor a fungujeme teprve necelý rok.
Je to velké ocenění naší práce a obrovská motivace do dalších let.

Vyhlášení ankety natáčela Česká televize a záznam z předávání budete moci shlédnout 3. 12. na ČT.
Více informací a profesionálních fotek můžete vidět ZDE