středa 30. května 2018

Simulátor nárazu na dětském dnu 3.6. ve sportovním areálu

Na dětský den, který se letos koná v neděli 3. června od 14 do 17 hod ve sportovním areálu ve Vysoké nad Labem, jsme připravili opět velice zajímavý a akční doprovodný program. 
V loňském roce jsme zorganizovali ukázku vyproštění osob z havarovaného vozidla a v letošním roce chceme na tuto povedenou akci navázat, proto jsme oslovili ÚAMK Praha, kteří v rámci svého preventivně výchovného programu zapůjčí na náš dětský den simulátor nárazu. Pod odborným dohledem budou mít malí i velcí návštěvníci dětského dne možnost vyzkoušet si, jak vypadá náraz v 30km rycholosti za hodinu.


Jak simulátor nárazu vypadá máte možnost prohlédnout si ZDE

PŘIJĎTE SI TO VYZKOUŠET!!!
VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU ŠANCI PŘÍMO U NÁS VE VYSOKÉ

PO TÉTO ZKUŠENOSTI SE V AUTĚ UŽ NIKDY NEZAPOMENETE PŘIPOUTAT