pondělí 4. dubna 2016

Pozvánka na akci Den s hasiči, policií a záchranáři

Rádi bychom vás pozvali na připravovanou akci v rámci programu Duben, měsíc bezpečnosti

DEN S POLICIÍ, HASIČI A ZÁCHRANÁŘI

KDY: 08.04.2016, začátek v 9:00 hod., bude probíhat po celý den
KDE: Atrium Palác Pardubice

Ke zhlédnutí budou služební automobily všech jednotek, jejich uniformy a simulované akce. Velice zajímavý program bude probíhat ve výukových stanech záchranných složek. Za zmínku také stojí záchranářský stan pro hromadné neštěstí, ukázka zadržení pachatele nebo slaňování hasičů.

Chybět nebude ani sekce BESIPu, neboli bezpečnosti silničního provozu, kde bude k vyzkoušení například simulátor převrácení a nárazu automobilu. Připravena je i půlhodinová ukázka práce psovodů nebo přehlídka policejního jízdního oddílu s koňmi.


Přijďte si užít s dětmi prima den :-)

http://www.ipardubice.cz