středa 12. září 2018

Vyhodnocení výsledků VYSOCKÝ IRON MAN 2018

V neděli 19.8.2018 se ve Vysoké nad Labem uskutečnil druhý ročník silového a zátěžového trojboje VYSOCKÝ IRON MAN, který pořádal sbor dobrovolných hasičů.
Do závodu se přihlásilo celkem 15 borců.
Nejmladší závodník byl ročník 2002 a nejstarší 1956.
Samotný závod byl extrémně fyzicky náročný a všem závodníkům patří obrovský obdiv za to, že na vlastní nebezpečí zkusili část toho, v čem závodí špičkoví sportovci TFA po celém světě!

Na rozhledně panovala naprosto úžasná soutěžní atmosféra, jak mezi závodníky, tak mezi diváky. Závodníci měli možnost na displeji časomíry umístěného u startu sledovat časy těch, kteří doběhli a soutěžní nálada se tak víc a víc stupňovala.
Závodilo se ve třech věkových kategoriích. Čas věkové kategorie 18-34 byl absolutní hodnotou. Věková kategorie 35-50 byla zvýhodněna časovou dotací 20 sekund. Věková kategorie 50+ potom časovou dotací 45 sekund.
V každé věkové kategorii byl vyhlášen vítěz - IRON MAN.
Ze všech vítězů jednotlivých kategorií byl zvolen ABSOLUTNÍ VYSOCKÝ IRON MAN 2018!
Překvapením letošního ročníku byly dvě ženy, které se rozhodly poměřit své síly s muži a do tohoto náročného klání šly naplno.
JSDH obce nejlépe reprezentoval David Krám.

Závodníci

IRON MANI 2018 - vítězové jednotlivých kategorií
Ceny pro vítěze věnovali: hasiči, obec Vysoká nad Labem a spol. Herbalife - Pavel Vaněk