neděle 1. ledna 2017

Péefko 2017

Vážení členové a přátelé SDH Vysoká nad Labem,

doznívá atmosféra vánočních svátků, které nám daly příležitost alespoň na chvíli zastavit kolotoč všedních dní naplněných prací a povinnostmi.
Konec roku je vždy takovou malou zastávkou, časem menšího či většího bilancování.
Dnešním dnem vstupujeme do roku 2017. Nový rok znamená nový začátek, nové plány a cíle, které chceme v následujícím roce uskutečnit v soukromém i pracovním životě.

Vysočtí hasiči mají za sebou první rok svého fungování.
Byl to rok velice úspěšný a zároveň také velice náročný.
I přes velkou administrativní zátěž se nám podařilo obnovit ve Vysoké hasičskou tradici v lednu 2016 a stihnout tak 130. výročí založení původního sboru.
Vytvořili jsme znak sboru a webové stránky.
Do našich řad vstoupily desítky nových členů.
Uspořádali jsme řadu akcí: besedu s autorským čtením, sběr šrotu, silový a zátěžový trojboj Vysocký Iron Man 2016, sbírku surovin na upečení vánočního cukroví pro děti v dětském domově Nechanice a začali práci s mladými hasiči.
Právě Vysocký Iron Man nás dovedl až na stupně vítězů v anketě Dobrovolní hasiči roku 2016.

Nový rok začneme hned v lednu historicky první valnou hromadou SDH Vysoká nad Labem, kde zhodnotíme uplynulé období a stanovíme cíle a činnosti na rok 2017.
Máme toho v plánu opravdu hodně.
Doufáme, že se nám letos podaří navázat na předchozí úspěchy, rozvíjet je a postoupit zase o stupeň výš mezi zaběhnutými sbory.

Výbor SDH Vysoká nad Labem