sobota 3. prosince 2016

Jsme hrdými partnery Dobrotet!

Jsme rádi, že máme tu čest spolupracovat se sdružením DOBROTETY pro Královéhradecký kraj.
Po domluvě s hlavní DOBROTETOU v našem kraji paní Bc. Evou Kolářovou jsme uspořádali sbírku surovin na upečení vánočního cukroví pro děti z dětského domova v Nechanicích. 
Tímto děkujeme všem našim členům a rodičům našich Soptíků, kteří se do sbírky zapojili a darovali tak dětem radost.

Vybráno bylo: 
36ks HERA, 8ks MÁSLO, 7 litrů OLEJ, 5kg CUKR, 10kg MOUKA, 600g KOKOS, 
400g ROZINKY, 600g POLEVA, 300g VANILKOVÝ CUKR, 12ks PRÁŠEK NA PEČENÍ, 300g MANDLE + džemy na slepení, dekorace na zdobení a k tomu ještě spousta cukrovinek na mikulášskou nadílkuSouběžně s tímto se nám podařilo ještě nasbírat plyšové hračky, které budou použity na mikuláškou nadílku pro děti hospitalizované na dětské klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové.
Za tyto plyšáky děkujeme rodičům našich malých Soptíků, na jejichž popud jsme se po domluvě s paní Kolářovou do této akce zapojili.
Během jednoho dne jsme dokázali nasbírat téměř celý pytel plyšáků.
Děkujeme!Všechny dary jsme předali ve čtvrtek 1. prosince 2016 na slavnostním koncertu, který DOBROTETY pořádaly v aule Střední zdravotnické školy v Hradci Králové, přímo zástupci ředitele DD Nechanice panu Vránovi.


Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný adventní čas bez stresu a shonu!
SDH Vysoká nad Labem